Přeskočit na obsah

Diskuzní fórum

Na adrese https://jardaleksa.cz/forum/ je nové fórum určené pro žáky Libora Smetany a klienty pravidelně chodící na terapie k žákům.

Je to prostor pro sdílení informací, kde ty informace nezaniknou a důležitá vlákna budou zachována. Je to pro terapeuty, klienty, kteří dochází k žákům LS, žáky Libora Smetany. Je to prostor, kde můžete klást otázky a věřím, že se vždy někdo najde, kdo bude mít s daným tématem zkušenost a může touto formou pomoci. Stejně tak sdílet zajímavé informace. Můžete tento prostor sdílet dál mezi lidi. Zatím je fórum prázdné, má jen danou strukturu, věřím, že ho společně můžeme naplnit informacemi, které mohou dalším lidem pomoci. Stále jsem odkládal toto fórum spustit. Není čas ztrácet čas. Jedinou podmínkou je pravdivě vyplnit dotazník při registraci, který bude zároveň filtrem pro vstup a začít být aktivní. Budu rád za podněty ke struktuře fóra, ty mě posílejte přes fórum soukromou zprávou. Každý uživatel musí projít procesem schválení, nestačí se jen registrovat.

Na Forum by mělo mít přístup větší množství lidí co na sobě pracují formou kvantové regrese Libora Smetany a budou si moci sdílet informace a tázat se na věci se kterými si nebudou vědět rady. Zkušenější terapeuté mohou zanechat radu, zkušenost. Další věc je ta, že důležitá témata na tom fóru nezapadnou a mohou z nich čerpat další lidé. Nebo terapeuti na již odpovězené otázky mohou na ty témata odkazovat. Má to mnoho možností. Každý se může zapojit, je to o spolupráci.