Přeskočit na obsah

O MNĚ

Tak, jak to bývá u většiny bytostí, každá změna či transformace začíná často nepříjemnou zkušeností, ať psychickou nebo zdravotní. Jsou to ony momenty, které nás nutí se zastavit a přemýšlet, co dál se životem. Mě to dostihlo v době, kdy jsem pracoval v nadnárodní společnosti, které jsem dovolil být hlavní náplní mého života, a to jak na úkor mé osoby, tak rodiny. Proto jsem se rozhodl pro změnu a začal tvořit jako živnostník, v oboru stavební technik. Díky tomu jsem potkal kamarádku Nikol, která mě pomalinku začínala otevírat oči do jiného světa, který mě byl zastřen. Oči se otvírali více a více, až jsem započal vysílat žádosti andělům a snažil se pochopit práci s energiemi. Vše je o energiích. My jsme energie. Také jsem začal vnímat, že je něco více než aktuální hmotný život. Rostla ve mně víra v minulé životy a možnosti, které nás tady a teď ovlivňují. Nastal čas a já byl připraven započít velkou očistu duše od minulosti. Za tento proces, mohu poděkovat Ivetce Oulehlové, která mě provedla transformací, nebo-li Hvězdou. Jedná se jak o spojení s elementy, tak i cesty do minulých životů, příběhů, které mě odkryly závazky minulé, kdy zdraví, hojnost, spokojenost plynula jinam, než ke mně samotnému. Jsou to momenty, které by v mé cestě nebyly bez průvodce možné. Čas plynul, život se měnil z měsíce na měsíc a transformace probíhala na plné pecky. A to nejen u mne, ale i ti nejbližší výrazně vnímali, že se něco děje. Dnes jsem rád, že tuto mou změnu rodina ustála. Samozřejmě to nebylo vždy jednoduché, ale i oni se díku tomu posunuli. Buď ti nejbližší naskočí do rozjetého vlaku nebo v opačném případě se natolik vzdálí, až je to rozdělí. Při mé cestě jsem začal silně cítit potřebu získat odpovědi na otázky: proč se mi něco děje a jaké jsou k tomu důvody. Metoda, která ke mně přišla do cesty a dokáže tyto dotazy zodpovědět, se nazývá SCPR metoda – práce s kyvadlem. Mohu s ní pracovat díky Ondřeji Brožovi. Z počátku byly odpovědi nepřesné a někdy dokonce nepravdivé. Ale i zde platí, že s tréninkem nabývá člověk zkušenost, citlivost, zkrátka se naučí v moři plavat. Začátkem roku 2022 mi do života vstoupil, se svými rozhovory,  Libor Smetana. Osoba, se kterou názorově rezonuji v mnoha rovinách. Zjistil jsem, že vyučuje metodu Kvantové regrese od Dolores Cannon, která mě doslova ohromila. Jedná se o nástroj pro práci na sobě v čisté pravdě bez filtru. Začal jsem se o tuto metodu hlouběji zajímat a ke konci kurzu, který jsem absolvoval, si to mohl konečně zažít jako průvodce na vlastní kůži. Je úžasné, že si zde, přes minulé životy, které vám jsou ukázány a následně vysvětleny bytostmi lásky a světla, můžete poléčit duši v mnoha rovinách. S Kvantovou regresí aktuálně procházím opět přeformátováním mého života a života blízkých. 

14.3.2024

Je to již nějaká doba, kdy touto technikou pracuji jak na sobě, tak jako terapeut s dalšími lidmi, které ke mě vesmír poslal. Musím konstatovat, že až s Kvantovou regresí jsem se ponořil do hlubin mé duše, do úrovní, které by mě nikdy nenapadly. Dále tedy očišťuji nánosy bahna, které se za nespočetné množství inkarnací na mou multidimenzionální bytost navrstvily.

Závěrem musím konstatovat, že ať použiji ten a nebo ten nástroj, jen my sami jsme schopni naši cestu duše změnit, přes pochopení a činy. Nikdo jiný to za nás neudělá! Nikdo nás nezachrání! Žádný guru, žádný spasitel, žádná mimozemská civilizace. Jen My sami. A proto přeji mnoho sil v práci na sobě, ať cesta duše vede do světla...

Foto a Certifikát